Opis delovnega mesta

Podjetje ELASTOMERI, GUMIRANI VALJI IN KOLUTI, D.O.O. zaposli:

  • DELAVEC NA STRUŽNICI (m/ž)

  • DELO V PROIZVODNJI GUMIRANIH VALJEV IN ZOBATIH KOLUTOV – STROJNO BRUŠENJE/STRUŽENJE VALJEV

Pričakujemo:

  • K prijavi vabimo osebe iz Celja in bližnje okolice s končano katerokoli stopnjo strokovne izobrazbe strojno kovinarske smeri. Pomembne so izkušnje na področju orodjarstva, brušenja, struženja ipd. Od kandidatov pričakujemo ročne spretnosti, natančnost in delovno vztrajnost.
  • vozniški izpit B kategorije
  • delovne izkušnje 1 leto

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 3 mesece
  • polni delovni čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MIRKAC MAGDALENA telefon: 03 898 62 53 el. naslov: zaposlitev@trgotur.si

Naslov delodajalca:

ELASTOMERI, GUMIRANI VALJI IN KOLUTI, D.O.O.

BEŽIGRAJSKA CESTA 4

3000 CELJE