Opis delovnega mesta

Podjetje HSG KARIERA nacionalni kadrovski operater d.o.o. zaposli:

  • DELAVEC V FARMACEVTSKI PROIZVODNJI (m/ž)

  • ZA NAŠEGA NAROČNIKA, USPEŠNO FARMACEVTSKO PODJETJE IZ NOVEGA MESTA, IŠČEMO VEČ KANDIDATOV ZA DELOVNO MESTO DELAVEC V FARMACEVTSKI PROIZVODNJI M/Ž. GLAVNE NALOGE KANDIDATOV BODO: PRIPRAVLJANJE, UPRAVLJANJE IN NADZOROVANJE PROCESA V PROIZVODNJI IN DELOVANJA STROJEV, STROJNIH LINIJ IN NAPRAV, IZVAJANJE PROCESNIH KONTROL, STROJNO PAKIRANJE IZDELKOV, NASTAVITVE STROJEV, SODELOVANJE PRI UVAJANJU NOVE STROJNE OPREME, ČIŠČENJE STROJEV, DELOVNIH PRIPOMOČKOV IN DELOVNEGA PROSTORA MED DELOM IN PO KONČANI IZMENI, OSTALE NALOGE PO NAVODILIH NADREJENEGA V SKLADU S POTREBAMI IN USPOSOBLJENOSTJO
  • zaposlimo 40 novih sodelavcev

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Strojništvo in obdelava kovin / srednja splošna
  • poznavanje uporabniških orodij MS Office, pripravljenost na večizmensko delo, fleksibilnost, samostojnost in samoiniciativnost, natančnost in organiziranost, timsko delo in prevzemanje odgovornosti, pripravljenost na dodatno izobraževanje za pridobitev nacionalne poklicne kvalifikacije.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev
  • plačilo: 1100 EUR bruto / mesečno

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: el. naslov: ana.petkovic@kariera.si

Naslov delodajalca:

HSG KARIERA nacionalni kadrovski operater d.o.o.

Dunajska cesta 165

1000 LJUBLJANA