Opis delovnega mesta

Podjetje Ponent d.o.o., zaposli v prijetnem lokalu Caffe Moët:

  • DELAVCA V GOSTINSTVU (m/ž)

Kraj dela: Caffe Moët, Šmartinska 53, 1000 Ljubljana

  • delo poteka v dnevnem baru med 6:00 in 22:00; sobote, nedelje in prazniki so prosti
  • priprava in strežba hladnih in toplih napitkov in prigrizkov, ter s tem povezane dejavnosti
  • delo je izmensko, popoldanska izmena je 1x do največ 2x tedensko

Pričakujemo:

  • iščemo urejeno, odgovorno, vedro in pozitivno osebo z izkušnjami z delom v strežbi oz. gostinstvu

Nudimo:

  • redno zaposlitev za polovični delovni čas ( 20h /teden ) ali delo preko študentskega servisa

Način prijave:

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: Za več informacij o prostem delovnem mestu lahko pokličete na tel.: telefon 041 624 533 (Sandi Peršin)

Naslov delodajalca:

Ponent d.o.o.,

Miklošičeva 36, 1000 Ljubljana