Opis delovnega mesta

Podjetje VINOGRADNIŠTVO, VINARSTVO, HORTIKULTURA, TRGOVINA MARKO CVELBAR S.P. zaposli:

  • DELAVCA V HORTIKULTURI – VRTNARSKA DELA (m/ž) – dve prosti delovni mesti

  • OPRAVLJANJE DEL V HORTIKULTURI ,ZAŽELJENO ZNANJE DELA Z TRAKTORJEM IN OSTALIMI STROJI KI SE JIH UPORABLJA V HORTIKULTURI, VINOGRADNIŠTVU, ROČNA DELA, KOSILNICE..

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska
  • znanje slovenskega jezika
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev s poskusno dobo
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e-pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: CVELBAR ROK telefon: 041 358 176 el. naslov: info@cvelbar.si

VINOGRADNIŠTVO, VINARSTVO, HORTIKULTURA, TRGOVINA MARKO CVELBAR S.P.

Gorenja vas pri Šmarjeti 22

8220 ŠMARJEŠKE TOPLICE