Opis delovnega mesta

V podjetju Gamima d.o.o., kjer se ukvarjamo s površinsko zaščito kovin s postopkom galvanizacije, zaposlimo sodelavca:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

Kandidat bo na delovnem mestu zadolžen za:

  • pripravljanje materiala za nadaljnjo obdelavo,
  • priprava kopeli,
  • opravljanje manjših zastojev na orodjih in strojih,
  • vzdrževanje orodij in priprav s katerimi izvajalec rokuje,
  • obveščanje nadrejenih o motnjah v proizvodnem procesu,
  • čiščenje delovnih kadi v galvani,
  • čiščenje elektrolitov,
  • kontrola kakovosti,
  • pranje, razmaščevanje in drugi potrebni postopki.

Od kandidata pričakujemo:

  • izobrazbo vsaj III. stopnje,
  • natančnost, organiziranost, odzivnost,
  • timsko orientiranost, pozitiven odnos do dela in do sodelavcev.

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo naknadne zaposlitve za nedoločen čas,
  • možnost napredovanja,
  • redno plačilo, urejene delovne razmere,
  • začetek dela takoj,
  • delovni čas: poln delovni čas, triizmensko delo.

Oddajte svoje kontaktne podatke in priložite življenjepis na e – mail: ✉  info@gamima.si

Z več informacij o delovnem mestu ali podjetju lahko pokličete na telefon: 📞 031 / 730 118.

Veselimo se dela z vami.

Gamima kovinarstvo d.o.o.
Todraž 12 Gorenja vas,
Slovenija

Več o Gamima d.o.o.

Podjetje Gamima d.o.o. se ukvarja s površinsko zaščito kovin s postopkom galvanizacije.