Opis delovnega mesta

Podjetje Jol d.o.o., kjer izdelujejo lesene lepljene elemente za stavbno pohištvo, zaposlijo novega sodelavca ali sodelavko:

  • DELAVEC V LESNI PROIZVODNJI  (m/ž)

Opis del in nalog:

  • težje fizično delo
  • žaganje lesa
  • sortiranje lesa
  • oblanje lesa
  • lepljenje lesa
  • pakiranje končnih izdelkov
  • ostala pomožna dela v delovnem procesu
  • skrb za urejen in čist delovni prostor

Pričakujemo:

  • lasten prevoz na delovno mesto
  • prebivališče v okolici Ljubljane
  • spoštljiv in korekten odnos do sodelavcev
  • delovne izkušnje na področju obdelovanja lesa niso potrebne, so pa zaželene

Nudimo:

  • delo poteka od ponedeljka do petka 6-14
  • po potrebi je delo tudi ob sobotah in nadurno delo, vse nadure so vnaprej dogovorjene
  • delo poteka na našem naslovu na obrobju Ljubljane
  • ponujamo pogodbo za 6 mesecev z možnostjo podaljšanja in zaposlitve za nedoločen čas.

Način prijave: Prijave na prosto delovno mesto sprejemamo na ✉ info@jol.si ali na 📞 051/ 605 – 402

Naslov delodajalca:

Jol d.o.o.
Dobrunjska cesta 32 b
Ljubljana, Slovenija

Več o Jol d.o.o.

JOL, d.o.o. je družinsko podjetje, ki se ukvarja s predelavo lesa. Zaposlujemo 26 delavcev. Letno predelamo približno 8.000 m3 smrekove hlodovine. Na tržišče pa plasiramo približno 3.000 m3 polizdelkov za izdelavo stavbnega pohištva. To so lepljeni profili za izdelavo oken ter notranjih in vhodnih vrat. Naši glavni kupci so iz Nemčije, Avstrije in Italije.