Opis delovnega mesta

Podjetje MIKROVIT DRUŽBA ZA IZDELAVO VIJAKOV IN KOVIC D.O.O. zaposli:

  • DELAVCA V ODDELKU KAKOVOSTI (m/ž)

Opis del in nalog:

  • SPREMLJANJE KAKOVOSTI PROIZVODOV
  • IZDELAVA CERTIFIKATOV KAKOVOSTI PROIZVODOV
  • KONTROLA IN MERITVE PROIZVODOV
  • REŠEVANJE REKLAMACIJ

Pričakujemo:

  • srednješolsko izobrazbo
  • znanje angleškega in italijanskega jezika

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev nedoločen čas s poskusno dobo
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite naj pokličejo za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ŽVOKELJ DANILO telefon: 05 3657100 el. naslov: mikrovit@siol.net

MIKROVIT DRUŽBA ZA IZDELAVO VIJAKOV IN KOVIC D.O.O.

GORIŠKA CESTA 29 C

5270 AJDOVŠČINA

Več o MIKROVIT DRUŽBA ZA IZDELAVO VIJAKOV IN KOVIC D.O.O.

Mikrovit d.o.o. je podjetje, ki se več kot tri desetletja ukvarja s proizvodnjo vijakov in kovic s postopki hladnega preoblikovanja (kovanje, valjanje, ...) ter z izdelavo manjših struženih strojnih elementov. Podjetje je na področju vijačnih izdelkov pomemben dobavitelj večjih tako slovenskih (Gorenje d.d., ITW Metalfex, d.o.o. Tolmin, Kovinoplastika Lož d.d., Intra lighting d.o.o, ...) kot tudi nekaterih podjetij iz Italije, Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Republike Srbije, Avstrije in Češke.