Opis delovnega mesta

Podjetje POLIESTERPLAST, proizvodnja izdelkov iz armiranega poliestra, d.o.o. zaposli:

  • DELAVEC V POLIESTRSKI PROIZVODNJI (m/ž)

  • SAMOSTOJNO IZVAJANJE VSEH NALOG V PROIZVODNJI – PRIPRAVA DELOVNIH PRIPOMOČKOV IN MATERIALA, SKRB ZA ORODJE IN STROJE, PREGLEDOVANJE DELOVNE DOKUMENTACIJE, IZDELAVA IZDELKOV PO USTREZNI DOKUMENTACIJI IN NAVODILIH, ROČNA IN STROJNA OBDELAVA MATERIALOV (PRIPRAVA MODELOV, DELO Z GELCOATOM, NANAŠANJE PREPLETOV, KITANJE, VALJANJE IN IZTISKANJE ZRAČNIH MEHURČKOV, SNEMANJE IZDELKOV ITD.) IZREZ POLIZDELKOV, MONTAŽA IZDELKOV V ŠIRŠE SKLOPE, SKRB ZA KONTROLO IN DRUGA VSEBINSKO POVEZANA OPRAVILA PREDHODNJE IZKUŠNJE Z DELOM V PROIZVODNJI POLIESTRA NISO POTREBNE, PRIČAKUJE PA SE ROČNA SPRETNOST, VZDRŽLJIVOST, NATANČNOST, ZANESLJIVOST TER ŽELJA PO UČENJU IN NAPREDOVANJU – KANDIDATOM SE ZAGOTAVLJA PODROBNO ZAČETNO UVAJANJE IN UPOSABLJANJE OB USPEŠNEM UVAJANJU IN DOBREM ODNOSU DO DELA SE KANDIDATOM NUDI MOŽNOST STALNE ZAPOSLITVE ZA NEDOLOČEN ČAS V USTALJENEM TIMU. DELO JE ENOIZMENSKO NA LOKACIJI. TRAJANJE ZAPOSLITVE: ZA DOLOČEN ČAS – 3 MESECI OB USPEŠNEM USPOSABLJANJU MOŽNOST ZAPOSLITVE ZA NEDOLOČEN ČAS

Pričakujemo:

  • izobrazba: NI POMEMBNA

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ŠANTAVEC DAVID telefon: 041 335 606 el. naslov: info@poliesterplast.si

POLIESTERPLAST, proizvodnja izdelkov iz armiranega poliestra, d.o.o.

Poljane nad Škofjo Loko 79

4223 POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO