Opis delovnega mesta

Kovinski izdelki Hrast d.o.o. zaposli:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

  • izvajanje delovnih postopkov skladno z delovnimi navodili in organizacijskimi predpisi
  • skrb za varno in urejeno delovno okolje
  • ostala dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Strojništvo in obdelava kovin
  • slovenski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece
  • večizmenski urnik dela
  • število prostih delovnih mest: 2

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: THALER TANJA telefon: 040 567 797 el. naslov: tanja.thaler@kovinski-izdelki.si

Naslov delodajalca:

Kovinski izdelki Hrast d.o.o.

Breginj 16

5223 Breginj

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net