Opis delovnega mesta

Livar, d.d.: proizvodnja Črnomelj zaposli:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

  • opravljanje proizvodnih del v skladu s predpisanim tehnološkim postopkom
  • nadzor nad kvaliteto izdelkov
  • nadzor nad delovanjem stroja in opreme
  • vzdrževanje in čiščenje delovne okolice

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 3 mesece s poskusno dobo
  • delo poteka v več izmenah
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas
  • število prostih delovnih mest: 5

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: UPRALJANJA KADROV SEKTOR telefon: 031 651 563 el. naslov: janez.plevnik@livar.si

Naslov delodajalca:

Livar, d.d.: proizvodnja Črnomelj

Ulica heroja Stariha 17

8340 Črnomelj

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net