Opis delovnega mesta

Za uspešno podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo električnih strojev in naprav iščemo:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

Opis del in nalog:

  • ročno sestavljanje kosov, enostavna dela v proizvodnji
  • pregledovanje kosov

Pričakujemo:

  • natančnost, ročne spretnosti, samoiniciativnost, sistematičnost, zanesljivost
  • osnovnošolska izobrazba,
  • zaželene izkušnje z delom v proizvodnji,
  • lasten prevoz.

Nudimo:

  • troizmensko delo
  • delo za določen čas z možnostjo podaljšanja
  • urejeno delovno okolje
  • zaposlitev direktno preko podjetja

Način prijave: V kolikor si želite dolgoročnega sodelovanja in s svojimi izkušnjami prispevati k še učinkovitejšemu poslovanja podjetja, vas vabimo, da se prijavite na e-mail naslov: info@personal-center.si s pripisom delovnega mesta – DELAVEC V PROIZVODNJI. Delovni mesto je prosto na Brniku.

Dodatne informacije: ga. Daša Vrečič: 041 – 206 – 766. Vaše prijave bodo obravnavane diskretno.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ga. Daša Vrečič: 041 – 206 – 766 oz. info@personal-center.si

Naslov delodajalca:

PERSONAL CENTER d.o.o.
Litostrojska cesta 44D
1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Personal center d.o.o.

Smo agencija za zaposlovanje, ki nudi kadrovske storitve slovenskim in tujim naročnikom. Specializirani smo za iskanje in selekcijo različnega kadra.