Opis delovnega mesta

Za našega naročnika iščemo nove sodelavce v Brežicah, na delovnem mestu:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

Opis del in nalog:

  • Tehnološka priprava dela,
  • izvajanje kontrole izdelkov,
  • pripravljanje izdelkov za odpremo,
  • skrb za nemoten potek proizvodnega procesa,
  • kontrola stroja in naprav pred začetkom dela,
  • poročanje in ukrepanje pri nepravilnostih.

Pričakujemo:

  • Zaključeno vsaj osnovnošolsko izobrazbo,
  • ročne spretnosti,
  • pripravljenost na opravljanje dela v treh izmenah,
  • natančnost in pripravljenost za delo.

Nudimo:

  • Pogodbo o zaposlitvi za določen čas z željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • ustrezno uvajanje v delo na delovnem mestu,
  • redno in stimulativno mesečno plačilo,
  • delo v čistem, urejenem in prijetnem delovnem okolju.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti, pokličite za razgovor oz. jo oddajte na spodnji povezavi.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, da ste oglas zasledili na inzaposlitev.net

Kontaktna oseba: NINA PAPEŽ, telefon: 051 613 526, e-naslov: nina.papez@kariera.si

Naslov delodajalca:

KARIERA d.o.o.

Dunajska cesta 165

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Kariera d.o.o.

Skupina Kariera je od ustanovitve leta 2005 postala eno največjih kadrovskih podjetij v Sloveniji. Letno opravimo več kot 10.000 selekcijskih postopkov in pomagamo do nove zaposlitve več kot 1.200 kandidatom.