Opis delovnega mesta

Podjetje AURENIS, podjetje za proizvodnjo, reciklažo in storitve d.o.o. zaposli:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI m/ž)

  • KANDIDAT BO VPELJAN V PROCESE DELOVANJA PODJETJA, KI SE UKVARJA Z RECIKLAŽO ODPADNIH MATERIALOV. SKLADNO Z OSVAJANJEM ZNANJ BO SPREJEMAL ZADOLŽITVE ZA VSE PROIZVODNE PROCESE, NPR.: PREDELAVO S POMOČJO STROJEV ZA RECIKLAŽO, NATOVARJANJE IN RAZTOVARJANJE MATERIALA, SORTIRANJE PO LOGIČNEM VZORCU ITD.

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom

Od kandidatov pričakujemo fizično moč, željo po učenju, motiviranost in zavzetost za doseganje kvalitetnih rezultatov dela, organizacijske sposobnosti, samoiniciativnost, soustvarjanje pozitivnega delovnega vzdušja. Nudimo osnovno bruto plačo od 939,60 EUR do 1.061,40 EUR + stimulacija, dinamično delovno okolje, redno zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja in zaposlitve za nedoločen čas.

Način prijave:  Prijave sprejemamo izključno na e-mail naslovu info@aurenis.si z zadevo “Delavec v proizvodnji 2018”.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ANDRAŠIĆ INES telefon: 05 38 103 84 el. naslov: info@aurenis.si

AURENIS, podjetje za proizvodnjo, reciklažo in storitve d.o.o.

Poljubinj 112

5220 TOLMIN