Opis delovnega mesta

Podjetje KOROTAJ, agencija za zaposlovanje, d.o.o. zaposli:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

  • EMBALIRANJE PODBOJEV IN OSTALIH IZDELKOV, IZVAJANJE ROČNIH DEL V PROIZVODNJI, ODKRIVANJE IN JAVLJANJE POMANJKLJIVOSTI NA STROJIH, NAPRAVAH IN NA DELOVNIH MESTIH, ZAGOTAVLJANJE UREJENOSTI DELOVNEGA MESTA IN NJEGOVE OKOLICE, IZDELOVANJE, VODENJE, VZDRŽEVANJE IN ARHIVIRANJE POTREBNIH EVIDENC, ZAPISOV, POROČIL TER DOKUMENTOV SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA, IZVAJANJE DRUGIH DEL PO NAVODILIH NADREJENEGA, KI SO V SKLADU S STROKOVNO USPOSOBLJENOSTJO IN SO SESTAVNI DEL DELOVNEGA PROCESA TER INTERNIMI AKTI

Pričakujemo:

  • III., IV., V. stopnjo izobrazbe lesarske, strojne, elektro ali druge ustrezne smeri, poznavanje proizvodno tehnološkega procesa in proizvodne dokumentacije, računalniško pismenost, smisel za reševanje tehničnih problemov, natančnost, timsko delo, ročne spretnosti, varno delo

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MEŠIĆ SELMA telefon: 030 601 003 el. naslov: selma.mesic@korotaj.si

Naslov delodajalca:

KOROTAJ, agencija za zaposlovanje, d.o.o.

Stegne 21

1000 LJUBLJANA