Opis delovnega mesta

Podjetje LIVAR, D.D.; PROIZVODNJA ČRNOMELJ zaposli:

  • DELAVCA V PROIZVODNJI (m/ž)

  • OPRAVLJANJE PROIZVODNIH DEL V SKLADU S PREDPISANIM TEHNOLOŠKIM POSTOPKOM
  • NADZOR NAD KVALITETO IZDELKOV
  • NADZOR NAD DELOVANJEM STROJA IN OPREME
  • VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE DELOVNE OKOLICE V OKVIRU PREDPISOV
  • OSTALA DELA PO NALOGU NADREJENEGA

Pričakujemo:

  • nižja poklicna
  • delovne izkušnje 1 leto

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev s poskusno dobo 1 mesec
  • polni delovni čas
  • redna zaposlitev
  • 842.79 EUR bruto
  • večizmensko delo

Način prijave:  Kandidati naj pošljejo prijavo po pošti, po e-pošti ali naj pokličejo za razgovor

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 01 78 69 978 el. naslov: zaposlitve@livar.si

Naslov delodajalca:

LIVAR, D.D.; PROIZVODNJA ČRNOMELJ

Ulica heroja Stariha 17

8340 ČRNOMELJ