Opis delovnega mesta

Podjetje LIVAR, D.D.; PROIZVODNJA ČRNOMELJ zaposli:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

  • OPRAVLJANJE PROIZVODNIH DEL V SKLADU S PREDPISANIM TEHNOLOŠKIM POSTOPKOM, NADZOR NAD KVALITETO IZDELKOV, NADZOR NAD DELOVANJEM STROJA IN OPREME, VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE DELOVNE OKOLICE V OKVIRU PREDPISOV, VODENJE PREDPISANIH EVIDENC, OSTALA DELA PO NALOGU NADREJENEGA.

Pričakujemo:

  • izobrazba: nižja poklicna ali osnovnošolska
  • Delavnost, odgovoren odnos do dela
  • pripravljenost na delo v treh izmenah

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  telefon: 031 313 341 el. naslov: zaposlitve@livar.si

Naslov delodajalca:

LIVAR, D.D.; PROIZVODNJA ČRNOMELJ

Ulica heroja Stariha 17

8340 ČRNOMELJ