Opis delovnega mesta

Podjetje AURENIS, podjetje za proizvodnjo, reciklažo in storitve d.o.o. zaposli:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

  • KANDIDAT BO VPELJAN V PROCESE DELOVANJA PODJETJA, KI SE UKVARJA Z RECIKLAŽO ODPADNIH MATERIALOV. SKLADNO Z OSVAJANJEM ZNANJ BO SPREJEMAL ZADOLŽITVE ZA PROIZVODNE PROCESE KOT SO ROČNO RAZSTAVLJANJE ENOSTAVNEJŠIH IZDELKOV V SKLADU Z NAVODILI, SORTIRANJE PO LOGIČNEM VZORCU, NATOVARJANJE IN RAZTOVARJANJE MATERIALA

Pričakujemo:

  • Od kandidatov pričakujemo fizično moč, željo po učenju, motiviranost in zavzetost za doseganje kvalitetnih rezultatov dela, organizacijske sposobnosti, samoiniciativnost, soustvarjanje pozitivnega delovnega vzdušja. Nudimo stimulativno plačilo. Osnovna bruto plača od 939,60 EUR do 1.061,40 EUR + stimulacija. Nudimo dinamično delovno okolje, redno zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja in zaposlitve za nedoločen čas.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave: Prijave sprejemamo izključno na e-mail naslov info@aurenis.si z zadevo “Delavec v proizvodnji 2018”.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: URBANČIČ MATEJA telefon: 05 3810384 el. naslov: info@aurenis.si

AURENIS, podjetje za proizvodnjo, reciklažo in storitve d.o.o.

Poljubinj 112

5220 TOLMIN