Opis delovnega mesta

Podjetje Paloma, higienski papirji, d.d. zaposli:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI PAPIRJA (m/ž)

  • IZDELAVA KVALITETNIH PROIZVODOV PO DELOVNEM NALOGU. UPRAVLJANJE IN NASTAVLJANJE STROJEV IN LINIJ V PROIZVODNJI. PRIPRAVA MATERIALOV TER POSLUŽEVANJE STROJEV IN NAPRAV. NADZOR NAD DELOVANJEM STROJEV IN NAPRAV. ODPRAVLJANJE ZASTOJEV TER VZPOSTAVLJANJE POGOJEV ZA PONOVNI ZAGON STROJEV IN NAPRAV. IZLOČEVANJE TER POSPRAVLJANJE ODPADKOV. ČIŠČENJE STROJEV IN NAPRAV TER DELOVNEGA PROSTORA.
  • delo je večizmensko

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mes.

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞 ANITA KOLARIČ, telefon: 02 6457134, e-naslov: kariera@paloma.si

Naslov delodajalca:

Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1

2214 SLADKI VRH