Opis delovnega mesta

V prijetnem lokalu Kava bar Mercedes, ki se nahaja v Domžalah, iščejo nove sodelavce, ki bi se pridružili njihovi prijetni ekipi, ki skrbi za dobro počutje gostov:

  • DELAVEC V GOSTINSTVU (m/ž)

  • NATAKAR (m/ž) z možnostjo šolanja za BARISTA – specialist za pripravljanje kave in kavnih napitkov (m/ž)
  • možnost zaposlitve nudimo tudi VODJI IZMENE

Delo zajema tudi:

  • delo v strežbi, ki zajema postrežbo in komunikacijo s strankami
  • priprava osnovnih napitkov in kave
  • skrb za urejenost delovnega okolja (mize, delovni pult ipd.)

Pričakujemo:

  • urejeno, prijetno osebo
  • pripravljenost za delo z ljudmi
  • prijaznost in komunikativnost
  • delavnost
  • ni pomembno ali ste fant ali dekle, želimo si nekoga z veseljem do dela
  • za vodjo strežbe si želimo nekoga z dobrimi organizacijskimi sposobnostmi
  • za baristo pričakujemo osebo, ki ima strast do pripravljanja odlične kave in kavnih napitkov in se želi na tem področju tudi dodatno izobraževati

Nudimo:

  • redno zaposlitev za polni delovni čas; dvoizmensko delo (urnik je zelo prilagodljiv glede na vaše potrebe in druge obveznosti)
  • redno za polovični delovni čas samo v dopoldanskem času
  • možnost zaposlitve preko SP-ja
  • lahko tudi zaposlitev preko ŠTUDENTSKEGA SERVISA za študente
  • UREJENO IN PRIJETNO DELOVNO OKOLJE
  • plačilo 6€/uro
  • omogočamo vam dodatno izobraževanje za baristo – specialist za pripravo kave

Način prijave: Za prijavo in več informacij pokličite na tel. 041 322 831 ali pišite na mail renata.tomazin@gmail.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  ga. Renata Tomažin, tel. 041 322 831

Naslov delodajalca:

TONETOV d.o.o.