Opis delovnega mesta

V hotelu Leonardo svoj kolektiv vabijo zanesljivo osebo za delo v STREŽBI:

  • DELAVEC V STREŽBI (m/ž)

Opis del in nalog:

  • strežba v hotelu in restavraciji
  • skrb za dobro počutje gostov

Pričakujemo:

  • veselje do dela v gostinstvu in turizmu
  • komunikativnost, prijaznost
  • motivacija za učenje novih spretnosti
  • sposobnost za timsko delo

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • študentsko delo
  • možno je tudi delo preko pogodbe – s.p.

Način prijave: Za več informacij pokličite 📞 041 / 317 – 200 ali 031 / 667 – 066 ali nam pišite  ✉ leonardo@siol.net

Naslov delodajalca:

Hotel in restavracija Leonardo

Leonova ulica 18

2310 Slovenska Bistrica

Več o Hotel in restavracija Leonardo

Nahajamo se ugnezdeni v prelepi okolici na odlični lokaciji v bližini avtoceste, mestnega središča in naravnih lepot. Hotel ponuja udobne, elegantne in prostorne sobe s pogledom na Boč ali na prelepo Pohorje.
Hotel je kot nalašč namenjen poslovnim gostom in turistom, ki se ustavijo na poti do poletnega oddiha, hkrati pa omogoča odlično izhodiščno točko za raziskovanje celotne štajerske regije. Hotel nudi najsodobnejšo nastanitev z brezplačnim brezžičnim internetom zato je odlična izbira za poslovneže, ki iščejo udobno namestitev v Slovenski Bistrici in okolici. Od Maribora smo oddaljeni le 18 km, od avtoceste 400 m.