Opis delovnega mesta

Podjetje ZR grafika, grafično podjetje d.o.o. zaposli:

  • DELAVEC V TISKARNI IN ZA PRIPRAVO TISKA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • delo v tiskarni
  • delo z računalnikom
  • delo z grafičnimi programi
  • sprejem strank
  • obdelava datotek AI, PDF, CDR

Pričakujemo:

  • smisel za oblikovanje (design, zaželjene ročne spretnosti ter tehnična znanja, ambicioznost, natančnost, znanje programov Adobe Illustrator,Adobe Photoshop,Corel, Office…
  • dela se tako na tiskarskih strojih kot na računalniku
  • znanje angleškega in nemškega jezika so prednost

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: RAVNIKAR ALEŠ telefon: 025649560

Naslov delodajalca:

ZR grafika, grafično podjetje d.o.o.

LJUTOMERSKA CESTA 5

9250 GORNJA RADGONA