Opis delovnega mesta

Podjetje VINSKA KLET FRELIH, PROIZVODNJA, STORITVE IN TRGOVINA, D.O.O., ŠENTRUPERT zaposli:

  • DELAVEC V VINOGRADNIŠTVU IN VINARSTVU – (m/ž)

Opis del in nalog:

DELO V VINOGRADU (STROJNO IN ROČNO), KLETARSKA OPRAVILA

Pričakujemo:

izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Kmetijstvo, gozdarstvo, ribištvo (široki programi),
srednja poklicna, Kmetijstvo, gozdarstvo, ribištvo (široki programi)
ZNANJE VOŽNJE IN DELA S TRAKTORJEM IN NEKATERIMI TRAKTORSKIMI PRIKLJUČKI
DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA, vozniški izpit B, F.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: FRELIH VERONIKA telefon: 07 60-00-603 el. naslov: vinska.klet@frelih.si

VINSKA KLET FRELIH, PROIZVODNJA, STORITVE IN TRGOVINA, D.O.O., ŠENTRUPERT
ŠENTRUPERT 35,
8232 ŠENTRUPERT

Več o VINSKA KLET FRELIH d.o.o.

Vinska klet Frelih se nahaja v zgornje savskem vinorodnem okolišu. Sončna lega, kvalitetna zemlja in ugodna klima so najbolj primerni za rast tradicionalnih trt za pridelavo cvička.