Opis delovnega mesta

Podjetje, ki pripravlja okusno in zdravo perzijsko hrano, išče polnoletne osebe za delo v prijetnem, mladem kolektivu v Fari’s Delice.

Iščejo nekoga, ki bi se nam želel pridružiti za daljše obdobje.

Če si odgovorna, skrbna, prijazna in dinamična oseba, ki uživa v delu z ljudmi, je to prava služba zate! Izkušnje niso potrebne!

  • SODELAVEC ZA POMOČ V LOKALU S PERZIJSKO HITRO PREHRANO (m/ž)

Opis del in nalog:

  • delo s strankami
  • strežba
  • delo z blagajno
  • pomoč pri pripravi hrane

Pričakujemo:

  • izobrazba in izkušnje niso potrebne
  • znanje angleškega jezika
  • komunikativno in prijazno osebo

Nudimo:

  • zaposlitev po dogovoru – lahko redno ali študentske napotnice
  • nudimo delo za daljše časovno obdobje
  • delovni čas dogovoru
  • vsako izmeno dobite tudi en okusen brezplačen obrok

Način prijave:  Pokličite za razgovor na telefonsko številko 040 791 707 oz. svojo prijavo pošljite po e- pošti na ghobadian.d.o.o@gmail.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. Fari telefon: 040 791 707

Naslov delodajalca:

Ghobadian d.o.o.

Miklošičeva 34

Ljubljana

Več o Fari's Delice

Persian fastfood in the center , which offers you delicious and healthy food. 🙂