Opis delovnega mesta

Podjetje POŽEK, gradbeništvo, trgovina in inženiring, d.o.o. zaposli:

  • DELAVEC ZA PREPROSTA DELA V GRADBENIŠTVU (m/ž)

  • PREPROSTA GRADBENA DELA, DELO S TRAKTORJEM, DELO NA TERENU

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska
  • iščemo kandidata za delo s traktorjem, dodatno tudi pomožna dela na gradbišču
  • kandidati morajo imeti izpit za traktor, prednost imajo kandidati z izkušnjami

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas, 3 mesece oz. z možnostjo podaljšanja pogodbe

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: POŽEK FRANCI telefon: 041 941-516 el. naslov: franci.pozek@gmail.com

Naslov delodajalca:

POŽEK, gradbeništvo, trgovina in inženiring, d.o.o.

Krvavčji Vrh 1 B

8333 SEMIČ