Opis delovnega mesta

Podjetje MONTAŽA OGREVALNIH NAPRAV FRANC BUZETI S.P. zaposli:

  • DELAVEC ZA PREPROSTA PRILOŽNOSTNA DELA (m/ž)

  • POMOČ PRI PREPROSTIH POMOŽNIH DELIH NA TERENU (POMOČ PRI PRIPRAVI IN NABAVI MATERIALA, PRIPRAVI PRIPOMOČKOV ZA DELO NA TERENU)
  • UREJANJE ZEMLJE, ZAKOPAVANJE, NAVAŽANJE ZEMLJE, BARVANJE CEVI
  • SKRB ZA ČISTOČO PO KONČANIH DELIH NA OBJEKTU (POSPRAVLJANJE, UREJANJE MATERIALA, ČIŠČENJE ITD.)

Pričakujemo:

  • osnovnošolsko izobrazbo
  • vozniški izpit B kategorije
  • 1 leto delovnih izkušenj

Nudimo:

  • dopoldansko delo
  • polni delovni čas
  • zaposlitev za določen čas 3 mesece

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: BUZETI TADEJ telefon: 031848692 el. naslov: info@buzeti.si

Naslov delodajalca:

MONTAŽA OGREVALNIH NAPRAV FRANC BUZETI S.P.

Ribiška ulica 13

9000 MURSKA SOBOTA