Opis delovnega mesta

V Siliku v svojo ekipo vabimo več novih sodelavk ali sodelavcev dela v različnih oddelkih proizvodne enote PE Sevnica.

  • DELAVEC ZA RAZLIČNA DELA V PROIZVODNJI (m/ž)

Naloge in odgovornosti:

  • opravljanje različnih pomožnih del v procesu proizvodnje plastike in gume, glede na potrebe podjetja in oddelkov, kot so kakovost in kontrola, vzdrževanje in popravila orodij, planiranje in organizacija dela, nastavljanje strojev, delo na strojih ter prebiralnica.

Od vas pričakujemo:

  • delovne izkušnje na področju strojništva in/ali dela v proizvodnji,
  • veselje do dela, organiziranost, natančnost in pripadnost delu,
  • splošno praktičnost in učljivost.

Pričakujemo tudi kandidatke ali kandidate tudi brez dosedanjih delovnih izkušenj, ki pa imate voljo po učenju in rasti.

Pri pridobivanju potrebnih kompetenc za delo vam bomo pomagali mi.

Ponujamo vam:

  • zaposlitev v uspešnem, povezanem in rastočem kolektivu,
  • zanimivo in dinamično delo s partnerji iz avtomobilske industrije,
  • urejeno in tehnološko napredno delovno okolje.

V kolikor se prepoznate v zgoraj navedenem opisu, vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo z življenjepisom na mail kadri@siliko.si

Ob prijavi, nam povejte, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Naslov delodajalca:

SILIKO D.O.O. PE SEVNICA

Radna 3

8294 Boštanj, Slovenija, EU

Obiščite nas na spletu: https://www.siliko.si/

Več o SILIKO d.o.o.

Podjetje Siliko d.o.o. je razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30-letno tradicijo. V tem obdobju se je proizvodni program razširil in danes obsega dejavnosti, s katerimi lahko kupec dobi celovito storitev od idejne zasnove, konstrukcije in izdelave orodja do velikoserijske proizvodnje.