Opis delovnega mesta

Podjetje VZDRŽEVANJE IN GRADNJE KIDRIČEVO, javno podjetje, d.o.o. zaposli:

  • DELOVODJA (m/ž)

  • OPIS DEL IN NALOG: NAČRTOVANJE DELA, ORGANIZIRANJE AKTIVNOSTI, DNEVNO RAZPOREJANJE DELAVCEV NA POSAMEZNE DELOVNE NALOGE IN SESTAVLJANJE DELOVNIH SKUPIN V SKLADU Z NAČRTOVANJEM DELA IN USPOSOBLJENOSTJO POSAMEZNIH DELAVCEV, SKRB ZA KVALITETNO IZVEDBO DEL, SKRB ZA PRAVOČASNOST NABAVE MATERIALOV, OPREME IN ORODIJ, SPREMLJANJE IN NADZOR DELA DELAVCEV IN DELOVNIH SKUPIN GLEDE NA KVALITETO DEL, USKLAJENOSTJO DEL Z NAČRTOVANJEM DELA IN PROJEKTI, RACIONALNO UPORABO TER IZKORIŠČANJE DELOVNIH SREDSTEV IN MATERIALA, UGOTAVLJANJE DELOVNE USPEŠNOSTI DELAVCEV, DNEVNO POROČANJE VODSTVU O STANJU, DAJANJE PREDLOGOV GLEDE TEHNIČNIH IZBOLJŠAV, PRAVOČASNO OBVEŠČANJE VODSTVA O POTREBAH PO MATERIALNIH IN ČLOVEŠKIH VIRIH, PREVZEM DELOVNIH SREDSTEV IN MATERIALA TER NABAVA LE TEH, NEPOSREDNO IZVAJANJE VSEH UKREPOV ZA ZAVAROVANJE POSEBNO NEVARNIH MEST NA GRADBIŠČU, KONTROLA NAD STALNO IN PRAVILNO UPORABO OSEBNE VAROVALNE OPREME, NEPOSREDNO IZVAJANJE VSEH PREDPISOV IZ VARSTVA PRI DELU IN DRUGIH INTERNIH NAVODIL DRUŽBE, ODGOVORNOST ZA IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE DELAVCEV, PO POTREBI TUDI S PRAKTIČNIMI PRIKAZI, VODENJE POTREBNIH EVIDENC – OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG PO POSEBNI ZADOLŽITVI NADREJENEGA.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednješolska, Gradbeništvo

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • dopoldanski delovnik

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: PŠAJD IVANA telefon: 02 799 06 25 el. naslov: vzdrzevanje@kidricevo.si

Naslov delodajalca:

VZDRŽEVANJE IN GRADNJE KIDRIČEVO, javno podjetje, d.o.o.

Kopališka ulica 14

2325 KIDRIČEVO