Opis delovnega mesta

Podjetje ANRO GRADNJE, inženiring, d.o.o. zaposli:

    • DELOVODJA (m/ž)

  • DELA VKLJUČUJEJO: PREBIRANJE SPECIFIKACIJ ZA DOLOČITEV GRADBENIH ZAHTEV IN POSTOPKOV NAČRTOVANJA, ORGANIZIRANJE IN KOORDINIRANJE MATERIALNIH IN ČLOVEŠKIH VIROV, KI SO POTREBNI ZA IZVEDBO DEL, PREUČITEV IN NADZOR POTEKA DEL, NADZOR GRADBIŠČ IN KOORDINIRANJE DELA Z DRUGIMI GRADBENIMI PROJEKTI, NADZOR AKTIVNOSTI GRADBENIH DELAVCEV, DELAVCEV IN DRUGIH GRADBENIH DELAVCEV.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Gradbeništvo
  • delovne izkušnje

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • dopoldanski urnik

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ROBIDA NEJC telefon: 040 519 594 el. naslov: info@anro.si

Naslov delodajalca:

ANRO GRADNJE, inženiring, d.o.o.

Gostičeva ulica 16

1230 DOMŽALE