Opis delovnega mesta

Podjetje RADIOTELEVIZIJA SLOVENIJA JAVNI ZAVOD, LJUBLJANA zaposli:

  • DIREKTOR TELEVIZIJE SLOVENIJA (m/ž)

  • VODENJE IN ZASTOPANJE PPE TELEVIZIJA SLOVENIJA PRIPRAVLJANJE RAZVOJNIH USMERITEV PPE TELEVIZIJA SLOVENIJA PRIPRAVLJANJE PPN (PROGRAMSKO PRODUKCIJSKI NAČRT) NAČRTOVANJE, USKLAJEVANJE TER NADZOR PROGRAMSKEGA IN POSLOVNEGA DELA PPE, VODENJE PROJEKTOV IZDELAVA ANALIZ IN PRIPRAVLJANJE POROČIL

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd.
  • Kandidat za direktorja oziroma direktorico Televizije Slovenija mora izpolnjevati naslednje pogoje: biti mora državljan/ka Republike Slovenije, imeti mora univerzitetno izobrazbo, obvladati mora slovenski jezik, aktivno mora obvladati najmanj en svetovni jezik, imeti mora najmanj pet let delovnih izkušenj z referencami o uspešnosti v kulturno-umetniški dejavnosti oziroma v dejavnostih, povezanih z javnimi glasili, poznati mora problematiko RTV-dejavnosti, imeti mora organizacijske in vodstvene sposobnosti, ne sme biti poslanec Državnega zbora ali funkcionar katere od političnih strank, ne sme imeti lastniških deležev ali trajnih pogodbenih stikov s pravnimi osebami, ki poslovno sodelujejo z RTV Slovenija. Celoten razpis je dostopen na povezavi  http://www.rtvslo.si/razpisi

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Naslov delodajalca:

RADIOTELEVIZIJA SLOVENIJA JAVNI ZAVOD, LJUBLJANA

KOLODVORSKA ULICA 2

1000 LJUBLJANA