Opis delovnega mesta

Podjetje LUKA KOPER, PRISTANIŠKI IN LOGISTIČNI SISTEM, DELNIŠKA DRUŽBA zaposli:

  • DISPONENTA II (m/ž) – 6 prostih delovnih mest

  • ORGANIZIRANJE IN NADZIRANJE DELA NA LADJI, VAGONIH IN SKLADIŠČNIH PROSTORIH
  • SKLADIŠČNO POSLOVANJE VEZANO NA SPECIFIKE PC (NPR. SPREJEMANJE DISPOZICIJ)
  • KOMUNICIRANJE Z NAROČNIKOM DEL IN POVELJSTVOM LADJE
  • OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU Z NAVODILI NADREJENEGA

Pričakujemo:

  • najmanj srednješolska izobrazba
  • od kandidatov se pričakuje:
  • delovne izkušnje na področju transporta, logistike ali na drugem ustreznem področju.
  • sposobnost za nočno delo.
  • pričakovane kompetence: odgovornost, timsko delo, strokovnost in samostojnost, reševanje problemov, komunikacijske sposobnosti, organizacijske sposobnosti, usmerjenost k strankam, prilagodljivost in večopravilnost, samoiniciativnost, podjetnost, ustvarjalnost, trajnostna naravnanost, vodenje in razvoj sodelavcev, ciljno vodenje in delegiranje
  • znanje angleškega jezika
  • delovne izkušnje 2 leti

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

LUKA KOPER, PRISTANIŠKI IN LOGISTIČNI SISTEM, DELNIŠKA DRUŽBA

VOJKOVO NABREŽJE 38

6000 KOPER – CAPODISTRIA