Opis delovnega mesta

Želite delati v prvem slovenskem dizajnerskem hotelu v središču Ljubljane? Iščemo sodelavce, ki bi ta krasen ambient napolnili s svojo energijo, pozitivno naravnanostjo, zavzetostjo, prijaznostjo, kulinaričnim znanjem in dobrimi okusi in ga naredili našim gostom neprecenljivega. Ne iščemo delavcev za sezonsko delo, ampak sodelavce, ki bodo ob širitvi sodelovali in ustvarjali edinstven image našega hotela.

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem opisu Vas vabimo, da se prijavite na prosto delovno mesto:

  • DNEVNI RECEPTOR  (m/ž)

  • samostojno opravljanje recepcijskih del (sprejemanje in potrjevanje rezervacij, sprejem in nameščanje gostov, vodenje evidenc, prijava in odjava gostov, posredovanje informacij, posredovanje telefonskih klicev, izstavljanje računov, sprejemanje gotovine)
  • vodenje seznama razpoložljivih sob, rezervacij in dodeljenih sob
  • registriranje gostov ob prihodu, dodelitev sob, izdajanje ključa sobe
  • posredovanje informacij o razpoložljivosti nastanitve in urejanje rezervacij
  • posredovanje zahtev gostov ter pritožbe
  • pregledovanje računov za odhajajoče goste in sprejemanje plačila
  • pripravljanje in pošiljanje nočnih poročil in statistik (poročilo za policijo, tabela za TIC ipd.)
  • opravlja obhode celotnega hotela
  • po potrebi opravlja delo tudi v nočni izmeni

Nudimo:

  • redno zaposlitev
  • možnost takojšne zaposlitve
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • samostojno in dinamično delo
  • posluh za ideje in predloge
  • delovnik od 7-15 ali od 15 do 23

Mesečno plačilo:

  • po dogovoru

Pričakujemo:

  • višjo raven znanja angleškega jezika in še enega tujega jezika
  • osredotočenost k strankam
  • prodajna usmerjenost
  • fleksibilnost
  • komunikativnost, prijaznost, gostoljubnost in urejenost
  • organizacijske in koordinacijske sposobnosti

Način prijave:  svojo prijavo pošljite po e- pošti oz. pokličite za razgovor go. Darjo Korelc na tel.: +386 41 371 606
oz. pišite za več informacij o delovnem mestu na: korelcd@t-2.si

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: Darja Korelc na tel.: +386 41 371 606 / email: korelcd@t-2.si

Naslov delodajalca:

Vander Urbani Resort

Krojaska Ulica 6–8

1000 Ljubljana

Več o Vander Urbani Resort

Sodobno oblikovan hotel Vander Urbani Resort se nahaja na mirni lokaciji v središču cone za pešce v Ljubljani, le 200 m od Prešernovega trga.
Ponuja bazen na strehi, restavracijo, skrbno zasnovane sobe s sodobno opremo, privoščite pa si lahko tudi masaže in lepotne nege.
V restavraciji vam postrežejo z lokalno kulinariko in gurmanskimi prigrizki, uživate pa lahko tudi v širokem izboru vin iz vinske kleti.