Opis delovnega mesta

Podjetje ProArhiv, dejavnost arhivov, d.o.o. zaposli:

  • DOKUMENTALIST (m/ž)

Opis del in nalog:

  • UREJANJE ARHIVOV
  • POPIS IN UREJANJE DOKUMENTACIJE
  • TERENSKO DELO

Pričakujemo:

  • srednješolsko izobrazbo
  • opravljen Strokovni izpit za delo z dokumentarnim in arhivskim gradivom
  • hitro tipkanje
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • določen čas zaposlitve za 3 mesece
  • polni delovni čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  HAUPTMAN NADA telefon: 01 51 33 180 el. naslov: info@proarhiv.si

Naslov delodajalca:

ProArhiv, dejavnost arhivov, d.o.o.

Kajuhova ulica 32 B

1000 LJUBLJANA

Več o ProArhiv, dejavnost arhivov, d.o.o.

Smo ekipa izkušenih strokovnjakov z več letnimi izkušnjami na področju arhiviranja.
Naša glavna dejavnost je skrb za upravljanje in arhiviranje dokumentarnega in arhivskega gradiva. Ponujamo vam celovite rešitve na področju klasičnega arhiviranja, elektronskega upravljanja in arhiviranja dokumentov, ki vam bodo pomagale zmagati v vojni s papirji.