Opis delovnega mesta

Podjetje WOOSHIN LAPACHE, Proizvodnja zdravil in medicinskih pripomočkov, d.o.o. zaposli:

  • EKSPERT V ZAGOTAVLJANJU KAKOVOSTI I. – (m/ž)

  • IZDELAVA IN VZDRŽEVANJE GXP (GMP/GDP/GLP GCP) IN DRUGIH SOP VEZANIH NA KAKOVOST TER ZAGOTAVLJANJE SKLADNOSTI S PREDPISI V SOP-JIH,
  • OCENITI USTREZNOST DOKUMENTOV SISTEMA KAKOVOSTI (VKLJUČNO, VENDAR NE OMEJENO NA NAČELA, PROCESE, POSTOPKE, DELOVNA NAVODILA, REFERENČNE MATERIALE TER OBRAZCE), PREPOZNAVANJE POTREB PO USPOSABLJANJU IN ORGANIZIRANJE USPOSABLJANJ ZA DOSEGANJE STANDARDOV KAKOVOSTI,
  • SODELOVANJE PRI NADZORIH/INŠPEKCIJAH MED NOTRANJIMI IN ZUNANJIMI PRESOJAMI, IZVAJANJE PRESOJ DOBAVITELJEV IN IZVAJALCEV POGODBENIH STORITEV,
  • SPREMLJANJE PRESOJ, UPRAVLJANJE CELOTNE DOKUMENTACIJE IZ OPRAVLJENIH PRESOJ, PRIPRAVA IN PREGLED TEHNIČNIH POGODB Z DOBAVITELJI IN STRANKAMI,
  • SPREMLJANJE STATUSA IN VODENJE EVIDENC ODSTOPOV, NESKLADIJ TER KOREKTIVNIH IN PREVENTIVNIH UKREPOV,
  • SODELOVANJE PRI POSTOPKIH OBRAVNAVE PRITOŽB, ODSTOPOV TER ODPOKLICIH,
  • ODGOVORNOST ZA NADZOR POGOJEV MED SHRANJEVANEM IN TRANSPORTOM IZDELKOV, KONTROLA ZAPISOV O ČIŠČENJU, ZATIRANJU ŠKODLJIVCEV, KALIBRACIJAH TER VSEH OSTALIH DOKUMENTOV IN ZAPISOV V SKLADU SOP POSTOPKI IN STANDARDI KAKOVOSTI, RAZVIJANJE, PRIPOROČANJE IN SPREMLJANJE KOREKTIVNIH IN PREVENTIVNIH UKREPOV,
  • IZVAJANJE DEJAVNOSTI (NA KRAJU LE TEH) ZA NADZOR SPREMEMB IN KVALIFIKACIJ DOBAVITELJEV / STRANK.
  • VZPOSTAVITEV, VZDRŽEVANJE IN PRIPRAVA PLANOV PRESOJ DOBAVITELJEV IN IZVAJALCEV POGODBENIH STORITEV, PREGLED PLANOV PRESOJ IN LETNIH POROČIL, SODELOVANJE V GLOBALNIH IN INTERNIH PROJEKTIH.

Pričakujemo:

izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Farmacija in lekarništvo
Vsaj 1,5 let delovnih izkušenj na področju kakovosti. Izkušnje z delom z ljudmi in skupinami v kompleksnem in kulturno raznolikem ter dinamičnem okolju, učinkovito podajanje idej in spodbujanje ostalih za doseganje rezultatov z dodano vrednostjo ter doseganje ciljev organizacije. Odlične vodstvene sposobnosti, vodenje projektov, komunikacijske in pogajalske sposobnosti ter zmožnost dela v skupini in prilagajanje vsebine in sloga predstavitve vsebine različnim ciljnim skupinam, dobre organizacijske sposobnosti, učinkovito prepoznavanje prednostnih nalog pri delu. Dobro poznavanje GxP. Razumevanje in prilagajanje načina dela skladno z lokalno in mednarodno zakonodajo, predpisi, direktivami in smernicami. Tekoče znanje angleškega jezika. Excel, Word, PowerPoint, MS Outlook

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev s poskusno dobo

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: PODBORŠEK MAJA telefon: 031 646 087 el. naslov: wslapache@wooshinmed.com

WOOSHIN LAPACHE, Proizvodnja zdravil in medicinskih pripomočkov, d.o.o.

Industrijska cesta 1 J,

1290 GROSUPLJE