Opis delovnega mesta

Podjetje WILLY STADLER PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O. zaposli:

  • ELEKTROMONTER (m/ž)

  • MONTAŽA, VGRADNJA IN SERVISIRANJE LASTNIH IZDELKOV STRANKAM V RS IN V TUJINI. MONTAŽA ELEKTRO NAPRAV, IZVAJANJE ELEKTRO INSTALACIJ, VLEČENJE KABLOV, IZVAJANJE MODIFIKACIJ OZ. ELEKTRO PROJEKTOV, IZVAJANJE ELEKTRO INSTALACIJ PO PROJEKTIH. PREGLED IZDELKOV PO NAČRTIH OB UPOŠTEVANJU STANDARDOV, RAZUMEVANJE IN BRANJE NAČRTOV, SESTAVA KONSTRUKCIJ IN STROJEV, MERSKI PREGLED IZDELKA PO NAČRTU, BRUŠENJE, VRTANJE, PRELAGANJE, PRENAŠANJE IN SESTAVA IZDELKOV. DELO Z VILIČARJEM IN DVIŽNIMI KOŠARAMI. POBIRANJE IZMER NA TERENU IN IZDELAVA SKIC, ENOSTAVNA POPRAVLJALNA IN VZDRŽEVALNA DELA NA STROJIH.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Elektrotehnika in energetika
  • znanje osnov angleškega jezika
  • zaposlimo 5 novih sodelavcev

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: JAZBEC DAMJANA telefon: 07 4880060 el. naslov: dj@w-stadler.si

Naslov delodajalca:

WILLY STADLER PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O.

VELIKA VAS PRI KRŠKEM 62 A

8273 LESKOVEC PRI KRŠKEM