Opis delovnega mesta

Priznano podjetje BAGERKOM, elektroinštalacije, montaže in druge storitve, d.o.o. s 13 letno tradicijo na področju elektro montaž v tujini in 60 zaposlenimi dodatno zaposli:

  • VODILNE ELEKTROMONTERJE

  • ELEKTRIKARJE ZA AVTOMOBILSKO INDUSTRIJO

  • ELEKTRIKARJE ZA HIŠNE IN INDUSTRIJSKE INŠTALACIJE

  • MONTERJE KABELJSKIH POLIC

  • ELEKTRIKARJE ZA SESTAVLJANJE ELEKTRO OMAR

  • priklopi in sestavljanje elektro omar, montiranje kabelskih polic, vodenje elektromonterjev, …

Pričakujemo:

  • izkušnje pri montaži elektro naprav,
  • pripravljenost na delo v tujini(Nemčija),
  • samostojnost,
  • zaželeno znanje tujega jezika (Nemško),
  • zaželen vozniški izpit B kategorije,
  • red in disciplina,
  • sprejemamo samo kandidate z EU papirji.

Nudimo:

  • konstantno dolgoročno večletno delo na istem mestu,
  • namestitev in prevozi plačani,
  • redno plačilo na datum,
  • regres, dopust,
  • plačilo po dogovoru z vsakim kandidatom posamično.

Način prijave: svojo prijavo pošljite po e- pošti bagerkom@gmail.com, oz. pokličite za razgovor na telefonsko številko 041 919 045.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. Matej Justinek

BAGERKOM, elektroinštalacije, montaže in druge storitve, d.o.o.
Ptujska cesta 29
2331 Pragersko

 Obiščite jih tudi na: https://www.bagerkom.si/sl/domov/

Več o BAGERKOM, elektroinštalacije, montaže in druge storitve, d.o.o.

Priznano podjetje z 13 letno tradicijo na področju elektro montaž v tujini in 60 zaposlenimi. Podjetje je pridobilo certifikat bonitetne odličnosti povečujejo svojo verodostojnost na trgu in dokazujejo dolgoletno sistematično in kakovostno delo.