Opis delovnega mesta

Podjetje WALTIS – Slovenski proizvajalec visokokakovostnih kotlov na lesno biomaso.

Ukvarjajo se s proizvodnjo in vgradnjo kotov ter servisom. Kotli so plod lastnega razvoja in so 100% razviti in proizvedeni v Sloveniji.

Zaradi širitve prodaje na tuje trge in povečanju tržnega deleža na slovenskem trgu, zaposlimo ambiciozne električarje, ki jih zanima sodelovanje pri proizvodnji visoko kakovostnih kotlov na leso biomaso.

Iščemo samoiniciativne in sposobne ljudi, ki so pripravljeni sodelovati pri uveljavljanju Waltis blagovne znamke na slovenskem in tujih trgih. V svoje vrste vabimo:

  • ELEKTRIČARJA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • proizvodnja – sestava kotlov in elektro vezava
  • sodelovanje pri razvoju kurilnih naprav in izboljšanju proizvodnega procesa

Pričakujemo:

  • izobrazba: vsaj srednješolska, tehnične smeri (elektro, strojništvo)
  • štejejo tudi izkušnje s podobnimi deli – opišite jih v prijavi na prosto delovno mesto
  • zaposliti želimo motivirano osebo z veseljem do učenja
  • sposobnost dela v timu

Nudimo:

  • redna zaposlitev za nedoločen čas
  • plačilo: 900 – 1200 € neto – odvisno od obstoječih znanj in kompetenc

  • možnost napredovanja in višjega plačila

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite na e-mail:  zaposlitev.valtis@gmail.com ali pokličite za razgovor na:  031 458 142 (Matej)

Kontaktna oseba: Če imate vprašanje glede delovnega mesta in zaposlitve pokličite: 031 458 142 (Matej)

Priporočamo tudi ogled video podjetja:

Več o podjetju VALTIS D.O.O.  si lahko ogledate na povezavi:  https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

Valtis ogrevanje, družba za proizvodnjo, storitve in trgovino d.o.o.

Cesta k Tamu 61

2000 Maribor

Več o Valtis d.o.o.

Podjetje VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O. je edino slovensko podjetje, ki nudi celotno rešitev pri ogrevanju doma. Ukvarjajo se s proizvodnjo in vgradnjo kotov ter servisom.