Opis delovnega mesta

Podjetje VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.  je edino slovensko podjetje, ki strankam nudi celoten paket pri ogrevanju njihovega doma. Izvajamo tudi proizvodnjo kotlov, montažo ter servisiranje kotlov.

Zaradi širitve prodaje na tuje trge in povečanju tržnega deleža na slovenskem trgu, zaposlimo ambiciozne električarje, ki jih zanima sodelovanje pri proizvodnji visoko kakovostnih kotlov na leso biomaso.

  • ELEKTRIČAR (m/ž)

Opis del in nalog:

  • proizvodnja – sestava kotlov in elektro vezava
  • sodelovanje pri razvoju kurilnih naprav in izboljšanju proizvodnega procesa

Pričakujemo:

  • iščemo samoiniciativne in sposobne ljudi, ki so pripravljeni sodelovati pri uveljavljanju Waltis blagovne znamke na slovenskem in tujih trgih – kotli so plod lastnega razvoja in so 100% razviti in proizvedeni v Sloveniji

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • plačilo: 9000 – 1200 € neto – odvisno od obstoječih znanj in kompetenc
  • možnost napredovanja in višjega plačila
  • delovni čas 7.00 – 15.00 – občasno delovna sobota

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite na zaposlitev.valtis@gmail.com ali pokličite na 031 458 142 (Matej)

Kontaktna oseba: 031 458 142 (Matej)

VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.
CESTA K TAMU 61
2000 MARIBOR

Več o podjetju si lahko ogledate na povezavi: https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

Več o Valtis d.o.o.

Valtis d.o.o. je podjetje s tridesetletnimi izkušnjami na področju razvoja in proizvodnje kotlov za centralno ogrevanje - posebej so specializirani v razvoj popolnoma avtomatskih kotlov na pelete, ki uporabnikom zagotavljajo popolno udobje pri ogrevanju doma.