Opis delovnega mesta

Podjetje WALTIS – Slovenski proizvajalec visokokakovostnih kotlov na lesno biomaso, ki so lasten proizvod in razvijalec ogrevanih sistemov z večletnimi izkušnjami, širi svojo ekipo strokovnjakov.

Manjša ekipa k sodelovanju vabi električarja, ki bi delal preko lastnega s.p. za elektrovezavo. Zunanji sodelavec bo pomagal soustvarjati zgodbo podjetja in uporabnikom zagotavljal popolno udobje pri ogrevanju njihovega doma.

  • ELEKTRIČAR (m/ž) – zunanji sodelavec

Opis del in nalog:

  • sestava elektro-sklopov za kotle
  • elektrovezava na kotlih

Pričakujemo:

  • lasten s.p.

Nudimo:

  • delo na minimalno 3 objektih na mesec
  •  moderna delovna sredstva in orodja
  •  prijeten, manjši in prijazen kolektiv

Način prijave:

Svojo prijavo pošljite po e-pošti na: zaposlitev.valtis@gmail.com ali pa nas pokličete na telefonsko številko 02 460 08 01.

Priporočljiv je tudi ogled videa, kjer si lahko pogledate več o podjetju:
https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

Waltis ogrevanje, družba za proizvodnjo, storitve in trgovino d.o.o.
Cesta k Tamu 61

2000 Maribor

Obiščite nas na spletu: https://www.ogrevanje-kotli.si/

Povezana slika

Več o Valtis ogrevanje d.o.o.

Smo podjetje s tridesetletnimi izkušnjami na področju razvoja in proizvodnje kotlov za centralno ogrevanje, s specializiranim razvojem popolnoma avtomatskih kotlov na pelete.