Opis delovnega mesta

Podjetje ZABRET EI instalacije, tehnika, avtomatika, robotika, mehanika, d.o.o. zaposli:

  • ELEKTROTEHNIK ALI ELEKTOINŽENIR (m/ž)

Opis del in nalog:

  • KALKULACIJE
  • PRIPRAVA DELA, NAROČILA, IZDELAVA PONUDB, UREJANJE TABEL
  • SODELOVANJE PRI MONTAŽI ELEKTROINŠTALACIJSKIH DEL
  • POŽARNEGA JAVLJANJA, AVTOMATIKE, INDUSTRIJSKE ELEKTRONIKE
  • ROBOTIKE, STRUKTURIRANEGA OŽIČENJA

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Elektrotehnika in energetika ali višješolska (prejšnja), višja strokovna, Elektronika in avtomatizacija
  • vozniški izpit B kategorije
  • delovne izkušnje 1 leto
  • prednost je znanje srbohrvaškega in osnovno nemškega
  • dobro poznavanje elektromateriala
  • poznavanje dela na računalniku

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • dopoldanski delovnik
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev,  po izteku pogodbe za določen čas možnost sklenitve nove pogodbe

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti na: ✉ metod.zabret@zabret.si

Kontaktna oseba: 📞 METOD ZABRET, telefon: 041/ 644172, ✉ e-naslov: metod.zabret@zabret.si

ZABRET EI, instalacije, tehnika, avtomatika, robotika, mehanika, d.o.o.

Bobovek 2 A

4000 KRANJ

Več o ZABRET EI d.o.o.

Podjetje Zabret d.o.o, je podjetje ki deluje na trgu od leta 1992. Primarna dejavnost podjetja so električne inštalacije. Ukvarjamo se z vsemi sestavnimi deli elektrike, od najenostavnejših del, do tistih najtežjih. Sodelujemo s strankami, na področju načrtovanja in projektiranja, z našimi partnerji. Nudimo tudi meritve, jakotočnih, šibkotočnih inštalacij in optičnih omrežij.