Opis delovnega mesta

Podjetje JS energija, Optimizacija energetskih sistemov, d.o.o. zaposli:

  • ENERGESKEGA / PROCESNEGA INŽENIRJA (m/ž)

  • DELO OBSEGA MODELIRANJE IN SIMULACIJE KOMPONENT TERMOELEKTRARN KOT SO KOTLI, TURBINE, RAZLIČNI PRENOSNIKI TOPLOTE, DVOFAZNI TOK VODA-ZRAK, POLNILA IN RAZPRŠEVANJE VODE, ZAHTEVANO ZNANJE S PODROČJA PRENOSA TOPLOTE IN SNOVI TER NUMERIČNIH METOD

Pričakujemo:

  • najmanj visokošolsko izobrazbo smer elektrotehnika in energetika
  • znanje angleškega jezika
  • vozniški izpi B kategorije
  • delovne izkušnje 1 leto
  • delo obsega modeliranje in simulacije komponent termoelektrarn kot so kotli, turbine, različni prenosniki toplote, dvofazni tok voda-zrak, polnila in razprševanje vode, Zahtevano znanje s področja prenosa toplote in snovi ter numeričnih metod, Zahtevano programsko znanje iz programskega okolja Matlab (sprejemljivo tudi Fortran, C++, Python), Kot plus se smatrajo izkušnje iz podobnih projektov in iz mednarodnih projektov, Kandidate prosimo, da v življenjepis predložijo listo opravljenih predmetov na usmeritvi oz. podiplomskem študiju če je mogoče, prosimo predložite tudi diplomo (pdf)

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev s poskusno dobo
  • dopoldansko delo
  • polni delovni čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: SMREKAR JURE telefon: 041 994 064 el. naslov: info@jsenergija.si

Naslov delodajalca:

JS energija, Optimizacija energetskih sistemov, d.o.o.

Jesenkova ulica 6

1000 LJUBLJANA