Opis delovnega mesta

Podjetje JS energija, Optimizacija energetskih sistemov, d.o.o. zaposli:

  • ENERGETSKI – PROCESNI INŽENIR (m/ž)

  • -DELO OBSEGA MODELIRANJE IN SIMULACIJE KOMPONENT TERMOELEKTRARN KOT SO KOTLI, TURBINE, RAZLIČNI PRENOSNIKI TOPLOTE, DVOFAZNI TOK VODA-ZRAK, POLNILA IN RAZPRŠEVANJE VODE, -ZAHTEVANO ZNANJE S PODROČJA PRENOSA TOPLOTE IN SNOVI TER NUMERIČNIH METOD
  • Delo obsega modeliranje in simulacije komponent termoelektrarn kot so kotli, turbine, različni prenosniki toplote, dvofazni tok voda-zrak, polnila in razprševanje vode, Zahtevano znanje s področja prenosa toplote in snovi ter numeričnih metod

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Strojništvo in obdelava kovin oz. visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Elektrotehnika in energetika
  • Zahtevano programsko znanje iz programskega okolja Matlab (sprejemljivo tudi Fortran, C++, Python), Kot plus se smatrajo izkušnje iz podobnih projektov in iz mednarodnih projektov, Kandidate prosimo, da v življenjepis predložijo listo opravljenih predmetov na usmeritvi oz. podiplomskem študiju če je mogoče, prosimo predložite tudi diplomo (pdf), Kontaktirani bodo samo izbrani kandidati

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: SMREKAR JURE telefon: 041 994 064 el. naslov: info@jsenergija.si

Naslov delodajalca:

JS energija, Optimizacija energetskih sistemov, d.o.o.

Jesenkova ulica 6

1000 LJUBLJANA