Opis delovnega mesta

Lekarna Pušnik d.o.o. zaposli:

  • FARMACEVT RECEPTAR (m/ž)

opis del in nalog:

  • magister ali magistra farmacije s strokovnim izpitom za delovno mesto svetovalca v lekarni
  • pričakujemo ustrezno izobrazbo, komunikativnost, zanimanje za širše delovanje lekarne, željo po izpopolnjevanju znanja, prijaznost
  • zaželena je licenca in delovne izkušnje.

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Farmacija
  • urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno, delo z bazami podatkov – osnovno

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 15 mesecev s poskusno dobo 3 mesece
  • možnost podaljšanja za polovični delovni čas za nedoločen čas
  • nudimo stimulativno delovno okolje, priložnost za več znanja in redno plačilo.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: TJAŠA FLERE PUŠNIK, telefon: 041 75 39 75, e-naslov: tjasa.pusnik@siol.net

Naslov delodajalca:

Lekarna Pušnik d.o.o.

Obrtniška cesta 29

1420 Trbovlje

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net