Opis delovnega mesta

LEKARNA NOVE POLJANE zaposli:

  • FARMACEVT RECEPTAR (m/ž)

  • delo v lekarni, izdajanje receptov, medicinski pripomočkov, svetovanje
  • prodaja prehranskih dopolnil in kozmetike

Pričakujemo:

  • končana fakulteta za farmacijo in strokovni izpit
  • resnost, natančnost, zavzetost, urejenost

Nudimo:

  • redna zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece

Način prijave:  prošnjo in življenjepis z dokazili o izpolnjevanju pogojev (kočnana fakulteta za farmacijo, strokovni izpit) pošljite na: info@lekarnanovepoljane.si

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ga. Helena Škof-Oven, mag. farm., info@lekarnanovepoljane.si

Naslov delodajalca:

HROBAT DUŠAN – LEKARNA NOVE POLJANE

Gasparijeva ulica 2

1000 Ljubljana

Obiščite nas tudi na: http://www.lekarnanovepoljane.si/lekarna/

Več o LEKARNA NOVE POLJANE

Lekarnarji Lekarne Nove Poljane smo zdravstveni delavci, zato je naša prva skrb vaše zdravje. Zavezani smo k stalnemu napredovanju in ne samo izobraževanju tako lekarne kot celote kot tudi posameznih lekarnarjev. Sledimo vsem spoznanjem, za katera menimo, da bi lahko bila v pomoč pri premagovanju bolezni in doseganju zdravja naših obiskovalcev.