Opis delovnega mesta

Podjetje ANRO NADZOR IN KOORDINIRANJE GRADBENIH DEL ANDREJ ROBIDA s.p. zaposli:

  • FASADER (m/ž)

Opis del in nalog:

  • LEPLJENJE STIROPORA, STIRODURA,
  • VSTAVITEV VOGALNIKOV,
  • VLEČENJE LEPILA IN MREŽICE,
  • VLEČENJE ZAKLJUČNEGA SLOJA

Pričakujemo:

  • osnovnošolsko izobrazbo
  • delovne izkušnje 4 leta

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 8 mesecev
  • polni delovni čas
  • dopoldanski delovni čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ROBIDA ANDREJ telefon: 051 351 930 el. naslov: andrej.robida@anro.si

ANRO NADZOR IN KOORDINIRANJE GRADBENIH DEL ANDREJ ROBIDA s.p.

GOSTIČEVA ULICA 16

1230 DOMŽALE

Več o ANRO nadzor in kordiniranje gradbenih del s.p.

Družinsko podjetje ANRO gradbeni inženiring Andrej Robida s.p., deluje na področju gradbeništva od leta 2009, kar nas uvršča med mlada podjetja. Ključ našega uspeha je znanje, katero plemenitimo z neizmernim posluhom za naše stranke. Večina naših projektov je izvedena neposredno za končnega uporabnika, kar nam predstavlja velik izziv, saj le v zadovoljnem končnem uporabniku vidimo uspeh na vedno bolj konkurenčnem trgu gradbeništva.