Opis delovnega mesta

Dom starejših občanov Ljubljana Bežigrad zaposli:

  • FIZIOTERAPEVT (m/ž)

  • organiziranje, načrtovanje, izvajanje in vrednotenje fizioterapevtskih storitev
  • osveščanje stanovalcev o načinih za ohranjanje in izboljšanje zdravja
  • poučevanje sodelavcev ter prilagajanje delovnega okolja in postopkov pomoči stanovalcem
  • sodelovanje z domskim zdravnikom in specialistom fiziatrom
  • vodi terapevtske skupine po programu,
  • skrbi za vzdrževanje aparatur in osnovnih sredstev ter potrošnega materiala za potrebe fizioterapije
  • sodeluje v strokovnem timu pri pripravi individualnega načrta za novo sprejete stanovalce
  • evidentiranje in dokumentiranje storitev
  • vodenje drugih evidenc opravljenega dela
  • opravljanje drugih nalog po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Terapija in rehabilitacija
  • slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro
  • delovne izkušnje 6 mesecev
  • opravljen strokovni izpit s področja zdravstvene dejavnosti
  • prijavi priložiti dokazila o ustrezni izobrazbi

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev oz. vrnitve začasno odsotnega delavca s poskusno dobo 3 mesece

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: CVETKO ALENKA telefon: 01 5896 754 el. naslov: info@dsolj-bezigrad.si

Naslov delodajalca:

Dom starejših občanov Ljubljana Bežigrad

Komanova ulica 1

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net