Opis delovnega mesta

Podjetje MERIDIAN-FIT, rehabilitacija, d.o.o. zaposli:

  • FIZIOTERAPEVT (m/ž)

  • ŽELIMO FIZIOTERAPEVTA/-KO S SPOSOBNOSTJO CELOSTNEGA POGLEDA NA ČLOVEŠKI ORGANIZEM, Z DOBRIM ZNANJEM FUNKCIONALNE ANATOMIJE IN Z ŽELJO PO STALNEM NADGRAJEVANJU ZNANJA. ZAŽELENA DODATNA ZNANJA: – TERAPEVTSKE VAJE ZA IZBOLJŠANJE STABILIZACIJE HRBTENICE IN MEDENICE PRI TEŽAVAH S HRBTENICO (BOLEČINA V KRIŽU, VRATU; POŠKODBE HRBTENICE; STANJE PO OPERATIVNIH POSEGIH) – APLICIRANJE ELASTIČNIH LEPILNIH TRAKOV/ »KINESIOTAPING« – ZNANJE VARNEGA POVEČEVANJA PROŽNOSTI ZAKRČENIH OZ. PREKOMERNO AKTIVNIH MIŠIC/MIŠIČNIH SKUPIN – IDR. ŽELIMO, DA IMA FIZIOTERAPEVT/-KA IZKUŠNJE Z MANUALNO TERAPIJO.

Pričakujemo:

  • Iščemo diplomiranega fizioterapevta/diplomirano fizioterapevtko z opravljenim strokovnim izpitom in dodatnimi znanji. Zaželene so izkušnje s področja fizioterapije/rehabilitacije športnikov po poškodbi mišično-skeletnega sistema, po različnih operativnih posegih, poznavanje najpogostejših (preobremenitvenih) sindromov in poškodb mišično-skeletnega sistema.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • 1544.88 EUR bruto / mesečno
  • dopoldanski delovnik

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

 prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: KOLENC JAKA telefon: 041 801 588 el. naslov: info@meridian-fit.si

Naslov delodajalca:

MERIDIAN-FIT, rehabilitacija, d.o.o.

Trubarjeva cesta 47

1000 LJUBLJANA