Opis delovnega mesta

Podjetje mWS myWorld Solutions AG, računalniško programiranje, podružnica Maribor zaposli:

  • FRONTEND RAZVIJALEC (m/ž)

  • SODELUJETE PRI GLOBALNIH IT PROJEKTIH NA OSNOVI SODOBNIH SPLETNIH TEHNOLOGIJ. V AGILNEM OKOLJU NAČRTUJETE IN IMPLEMENTIRATE NOVE FUNKCIONALNOSTI V RAZLIČNIH SAAS IN SPLETNIH PLATFORMAH TER AKTIVNO SODELUJETE V DEVOPS PROCESIH. SKRBITE ZA UPORABNIŠKO IZKUŠNJO IN UVELJAVLJATE DOBRE PRAKSE S PODROČJA SODOBNIH TEHNOLOGIJ.

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Računalniške vede
  • Znanje in izkušnje z razvojem spletnih aplikacij. Izkušnje z objektno-orientiranimi jeziki in MVC spletnimi ogrodji (ASP.Net, C# in .NET je zaželeno, alternativno tudi Java in Spring Boot). Znanje programskega jezika JavaScript in vsaj enega ogrodja (Angular, React, ali Vue). Poznavanje REST spletnih storitev, JSON in xHR/fetch. Izkušnje z uporabo ogrodij kot so Bootstrap ali Foundation. Poznavanje CSS 3 (SASS, LESS) in HTML 5. Znanje in izkušnje s področja relacijskih podatkovnih baz. Poznavanje testiranje komponent (jest, jasmine, karma, mocha ali enzyme). Poznavanje in izkušnje s sistemi za upravljanje izvorne kode (Git). Izkušnje in delo na odprtokodnih platformah (npr. GitHub) je zaželeno.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • PLAČA: NAJMANJ 2100 BRUTO

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: FRANCZIK SABRINA telefon: + 43 316 7077 252 el. naslov: sabrina.franczik@myworld.com

mWS myWorld Solutions AG, računalniško programiranje, podružnica Maribor

Ulica Vita Kraigherja 3

2000 MARIBOR