Opis delovnega mesta

podjetje MARIBORSKA LIVARNA MARIBOR D.D. zaposli:

  • GALVANIZER (m/ž)

Opis del in nalog:

  • PRIPRAVI LINIJO IN OBEŠALA ZA GALVANIZIRANJE
  • NASTAVI PARAMETRE PRI POSAMEZNIH OPERACIJAH
  • GALVANIZIRA ZELO ZAHTEVNE POLIZDELKE V GALVANSKIH KOPELIH PO PREDPISANIH POSTOPKIH
  • NADZIRA KVALITETO OPRAVLJENEGA DELA MED IN PO GALVANIZIRANJU
  • RAZMAŠČEVANJE, BAKRENJE IN NIKLANJE ZAHTEVNIH POLIZDELKOV PO PREDPISANEM TEHNOLOŠKEM POSTOPKU
  • OBVLADOVANJE ČRPALK IN DRUGIH POTREBNIH NAPRAV NA GALVANSKI LINIJI
  • IZVAJA RAZNA DELA OB REDNIH LETNIH ČIŠČENJIH IN REMONTU

Pričakujemo:

  • nižja poklicna izobrazba
  • delovne izkušnje 2 leti

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 3 mesece
  • polni delovni čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po pošti ali po e-pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: HIRŠL ANŽE telefon: 02 234 61 08,051 334 822 el. naslov: anze.hirsl@mlm-mb.si

Naslov delodajalca:

MARIBORSKA LIVARNA MARIBOR D.D.

Oreško nabrežje 9

2000 MARIBOR

Več o MARIBORSKA LIVARNA MARIBOR D.D.

Smo inovativen in zanesljiv partner našim kupcem. Z roko v roki s kupcem želimo doseči obojestranski uspeh na globalnem trgu. Zaupanje je naša obveza. Predstavljamo zanesljivo vrednost našim lastnikom, zaposlenim in partnerjem.