Opis delovnega mesta

TOSAMA Tovarna sanitetnega materiala d.o.o. zaposli:

  • GASILEC RECEPTOR (m/ž)

  • DEŽURSTVO V ENOTI POKLICNIH GASILCEV SKLADNO Z URNIKOM DELA; POŽARNA STRAŽA OB POŽARNO NEVARNIH DELIH IN GAŠENJE POŽAROV; REŠEVANJE LJUDI IN PREMOŽENJA OB NARAVNIH IN DRUGIH NESREČAH; PREVENTIVNO DELO V PODJETJU; USPOSABLJANJE ZAPOSLENIH ZA VARSTVO PRED POŽAROM IN GAŠENJE; VZDRŽEVANJE IN SERVISIRANJE GASILSKE TEHNIKE; SERVISIRANJE GASILNIH APARATOV IN ORODIJ; IZVAJANJE POSTOPKOV VAROVANJA DRUŽBE; SPREJEMANJE STRANK, DAJANJE OSNOVNIH INFORMACIJ IN USMERJANJE; NADZOR PARNEGA KOTLA; DRUGA DELA PO NAVODILIH VODJE

Pričakujemo:

  • vozniški izpit B kategorije
  • dobro znanje slovenskega jezika
  • V. stopnja srednje tehnične ali strokovne izobrazbe zaključeno izobraževanje za poklicne gasilce in opravljen strokovni izpit
  • vsaj 1 leto delovnih izkušenj na področju gasilstva ustrezna psihofizična pripravljenost,
  • skupinski duh,
  • disciplina,
  • pripravljenost na delo v izmenah in opravljanje drugih del.

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev s poskusno dobo 3 mesece
  • gibljiv / nestalen urnik

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti ali pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ZALAZNIK KUNTARIČ NATAŠA telefon: 72 90 151 el. naslov: kadri@tosama.si

Naslov delodajalca:

TOSAMA Tovarna sanitetnega materiala d.o.o.

Šaranovičeva cesta 35

1230 DOMŽALE