Opis delovnega mesta

Si želiš biti del uspešnega in inovativnega podjetja, ki deluje na področju spletne trgovine s cvetjem in darili ter dostavlja svoje izdelke po celem svetu? Če imaš izkušnje s področja Google in e-mail oglaševanja ter »growth mindset«, te vabimo, da se nam pridružiš. Zaposlimo:

  • GOOGLE ADS PERFORMANCE IN E-MAIL MARKETING SPECIALIST (m/ž)

Delovne naloge:

  • določanje in razvoj strategij za Google kampanje,
  • napredna uporaba Google Analytics orodja,
  • spremljanje kampanj in optimizacija za doseganje mesečno zastavljenih ciljev,
  • postavljanje novih strategij in kampanj,
  • ustvarjanje in testiranje in e-mail kampanj s celovitim strateškim pogledom na najboljše prakse, cilje in priložnosti za rast,
  • priprava vsebin za digitalne kanale (organic in paid),
  • urejanje strani ter vsebin v CMS,
  • skrbno upravljanje budgeta,
  • redno poročanje vodstvu,
  • analiza in spremljanje konkurence, trga in trendov,
  • izobraževanje o najnovejših trendih spletnega nakupovanja in digitalnega marketinga.

Od kandidata pričakujemo:

  • izrazito željo po rezultatih in povečevanju prodaje,
  • 2+ let izkušenj z delom v Google Ads platformi (vsi formati in oblike),
  • razumevanje Google analitike ter oglaševalskih metrik (CPA, CPC, ROAS, Quality Score itd.),
  • 2+ let izkušenj z e-mail marketingom, predvsem na področju upravljanja kampanj in tehnične izvedbe (sledenje, uporaba orodij, sodelovanje s tehničnimi skupinami),
  • izkušnje s programsko opremo za marketing avtomatizacijo, kot so Getresponse, Mailchimp, Sendgrid ali podobno,
  • znanje HTML in CSS je prednost ter izkušnje z urejanjem spletnih mest,
  • izkušnje z vodenjem projektov,
  • močne organizacijske sposobnosti s sposobnostjo upravljanja več prioritet hkrati,
  • kreativnost in iznajdljivost,
  • odlične komunikacijske sposobnosti,
  • odlično znanje angleščine,
  • usmerjenost v podrobnosti in občutek za oblikovanje,
  • zanesljivost, ažurnost in hitro odzivnost,
  • pozitiven odnos do sprememb,
  • organiziranost, samostojnost in samoiniciativnost,
  • željo po osebni rasti in razvoju.

Delovno mesto ponuja:

  • zaposlitev za določen čas s 3 – mesečnim poskusnim delom,
  • dinamično okolje, ki spodbuja osebnostno in strokovno rast,
  • pravi performance marketing,
  • okolje, ki spodbuja samoiniciativnost in razmišljanje »izven okvirjev«.

Znanje bomo preverjali na razgovoru s kandidati, ki se bodo uvrstili v ožji krog.

Prosimo, da svoj življenjepis (CV) pošljete do 15.05.2021 na e-naslov: nina@ninainvalentin.si ter v spremnem dopisu napišete zakaj mislite, da ste najboljši kandidat.

Naslov delodajalca:

MEMENTO VIVERE, D.O.O.
ULICA 28. MAJA 55
1000 LJUBLJANA

Ninainvalentin.si
Bucketoflove.eu
Mygiftbox.eu

Več o MEMENTO VIVERE, D.O.O.

Naše poslanstvo je pošiljanje sporočil zahvale in ljubezni, ustvarjanje bližine med ljudmi, ki nam zaupajo, da bomo dostavili izbrana darila z vso skrbnostjo in pravočasno.